Pearson & Partners AB


Norra Vallgatan 72 211 22 Malmö

tel: 040 25 40 50 e-post: info@pearsonab.se

Personerna bakom Pearson & Partners


Har du frågor eller funderingar får du gärna höra av dig till någon av oss på Pearson & Partners AB, det går även bra att använda kontaktformuläret nedan.

  • Anna Pearson

    Porträtt av Anna Pearson

    Delägare, Redovisningskonsult

    anna@pearsonab.se

    040-25 40 50

  • Gun Samberg

    Porträtt av Gun Samberg

    Delägare, Redovisningskonsult

    gun@pearsonab.se

    040-25 40 51

  • Annelie Nilsson

    Porträtt av Annelie Nilsson

    Redovisningskonsult

    annelie@pearsonab.se

    040-25 40 52

  • Jenni Pearson

    Porträtt av Jenni Pearson

    Redovisningskonsult

    jenni@pearsonab.se

    040-25 40 57

  • Lina Alfredsson

    Porträtt av Lina Alfredsson

    Redovisningskonsult

    lina@pearsonab.se

    040-25 40 55

  • Madeleine Mårtensson

    Porträtt av Madeleine Mårtensson

    Redovisningskonsult

    madeleine@pearsonab.se

    040-25 40 53

  • Fabian Samberg

    Porträtt av Fabian Samberg

    Redovisningskonsult

    fabian@pearsonab.se

    040-25 40 54

  • Åsa Olsson

    Porträtt av Åsa Olsson

    Redovisningskonsult

    asa@pearsonab.se

    040-25 40 56

Kontaktformulär